inspiracje : Gejsza II – Magda

Sesje inspirowane gejszą ( mniej lub bardziej) pokazywałam już dwie. Jedną TU a drugą TU ,   ale chronologicznie, to ta była pierwsza 🙂  Zrobiłam ją w 2007 roku i to była tez jedna z pierwszych sesji portretowych wykonanych i wystylizowanych przeze mnie.. więc wybaczcie jej braki  🙂 Modelka Magda. ( tak, ta sama co w drugiej wymienionej wyżej sesji 😉 – jeszcze nie raz jej nie rozpoznacie  😉  Lubię tą sesję, przez oszczędność kolorów.. i kontrast czerwonych ust  🙂

Kurnik 5 - Ola
Kolorowy pokój dziecięcy

2 komentarze

  1. 22 maja 2013 at 15:12 — Odpowiedz

    wow! mega! ta gejsza jest niesamowicie mroczna i tajemnicza…:) super przekaz i wyraz twarzy na medal:) brawa dla modelki i Pani fotograf:)))

  2. 23 maja 2013 at 21:05 — Odpowiedz

    Sesja krystaliczna, tajemnicza i przeszywająca. Niesamowite kolory. Zgodzę się z przedmówczynią, że jest mroczna, ale zarazem eteryczna. Takie wszystko niby statyczne i pełne harmonii, kojący odcień błękitu tylko te Oczy wbijają ostrza prosto w serce. No i zimna czerwień ust niczym drapieżca wracający z łowów, my (odbiorcy) jesteśmy następni – takie mam odczucie. Sesja jest przepiękna. Niesamowite połączenie spokoju barw i statyczności a niepokoju i napięcia jaki wywołuje w odbiorcy obraz.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MENU

Back

Udostępnij