O MNIE

 

 

Hej !

Nazywam się Izabela Perez Harriette.

Do niedawna, moje życie zawodowe było związane z księgowością. Od 2012 „po godzinach” prowadziłam bloga wnętrzarskiego, na który właśnie zawitaliście. W 2021 roku zmieniłam ścieżkę zawodową i bazując na moich 9 letnich doświadczeniach w ramach działalności blogowej i prywatnej, zajęłam się HOME STAGINGIEM, METAMORFOZAMI I PROJEKTOWANIEM WNĘTRZ. Dodatkowo od 15 lat zajmuję się też FOTOGRAFIĄ i nadal pozostaje ona jedną z usług, którą Wam oferuję.

Już jako nastolatka uwielbiałam estetyczne wnętrza i starałam się zmieniać moje otocznie w ramach możliwości finansowych. Ten czas nauczył mnie kreatywności, co do tej pory jest moim ogromnym atutem przy metamorfozach wnętrz w optymalnym budżecie.

Zakup własnego mieszkania i miłość do pięknych wnętrz oraz syndrom „Zosi samosi” zaowocował powstaniem bloga COLORES DE MI ALMA (kolory mojej duszy). Nazwa i jej hiszpańskie brzmienie nie jest przypadkowe. Moje życie na stałe związane jest z gorącą wyspą Kubą, a dokładnie jej mieszkańcem- moim mężem. Yoilan (mąż) jest też wykonawcą moich projektów meblowych, które prezentuje we wpisach na blogu.

Od wiosny 2015 roku jestem projektantem i wykonawcą (wraz z mężem) metamorfozy wnętrz i zewnętrz starego domu należącego do mojej mamy. Postępy i realizacje poszczególnych projektów można obejrzeć na blogu pod hasłem PROJEKT STARACHOWICE

Moja miłość do samodzielnych projektów DIY  przerodziła się w 4-letnią współpracę z IKEA i od listopada 2013 do września 2017 roku publikowałam moje pomysły i realizacje na blogu firmowym sklepu w dziale „zrób to sam”. Blog  tytuurzadzisz.pl już nie istnieje, ale część wykonanych projektów, systematycznie publikuję na mojej stronie www.

Ze względu na męża, odbyliśmy wiele podróży na Kubę, a na moim blogu możecie zobaczyć fotoreportaże z tych wizyt na Wyspie (a także z innych podróży). W 2009 roku, gdy odwiedziłam ponownie Kubę wykonałam  fotografię, która w 2010 roku zdobyła GRAND PRIX Wielkiego Fotograficznego Konkursu National Geographic Polska. Efekty mojej pracy jako fotografa znajdują się w moim PORTFOLIO oraz na blogu we wpisach pod tagiem IPH.

W roku 2015 zaczęłam przygodę jako organizator mniejszych i większych warsztatów fotograficznych dla blogerów i zamierzam ją kontynuować. Obszerne relacje z tych spotkań, znajdziecie również u mnie na blogu pod tagiem BLOGGERS PHOTO MEETING.

Fotografuję, robię metamorfozy wnętrz, stylizuję, odnawiam meble, remontuję, szkolę, organizuję spotkania, jestem księgową, mamą, żoną i córką i tej listy jeszcze nie zamykam (kolejność przypadkowa). Cieszę się, że do mnie zaglądacie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu tematy, które Was zainteresują, zainspirują i nie będziecie się ze mną nudzić.

ZAINTERESOWANYCH MOIMI USŁUGAMI ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z  OFERTĄ I KONTAKTU :

izabela.perez.harriette@gmail.com

+48 791 503 277

 

Izabela Perez Harriette

Izabela Perez Harriette coloresdemialma

MENU

Back

Udostępnij