O MNIE

 

Hej !

Nazywam się Izabela Perez Harriette od 9:00 do 17:00 zajmuję się finansami :). Od marca 2012 „po godzinach” prowadzę bloga, na który właśnie zawitaliście. Jestem osobą, która ma wiele zainteresowań i lubi zdobywać nowe doświadczenia.  Po dniu spędzonym za biurkiem lubię  spalać energię kreatywnie. Zanim powstał blog przez wiele lat zajmowałam się fotografią.

Zakup własnego mieszkania i miłość do pięknych wnętrz oraz syndrom „Zosi samosi” zaowocował powstaniem bloga colores de mi alma ( kolory mojej duszy). Nazwa i jej hiszpańskie brzmienie nie jest przypadkowe. Moje życie jest na stałe związane z gorącą wyspą Kubą a dokładnie jej mieszkańcem- moim mężem. Ma to duży wpływ na mojego bloga i moje postrzeganie świata i moje życie. Od 2012 roku jestem również mamą bardzo energetycznego syna. Dodatkowo fotografia, którą wykonałam w czasie jednej z podróży na Kubę, zdobyła w 2010 roku GRAND PRIX Wielkiego Fotograficznego Konkursu National Geographic Polska. Do tej pory ta gorąca Wyspa dała mi z siebie to co ma najlepsze 🙂 Na blogu znajdziecie zdjęcia z mojego mieszkania i wszystkie projekty, które wykonałam sama lub z mężem. Pokazuję też dużo wpisów z serii DIY ( zrób to sam) oraz zdjęć z podróży tych bliskich i tych dalekich. Moja miłość do samodzielnych projektów przerodziła się w 4-letnią współpracę z IKEA i od listopada 2013 do września 2017 roku publikowałam moje pomysły i realizacje na blogu firmowym sklepu www.tyturzadzisz.pl  w dziale „zrób to sam”.

Od wiosny 2015 roku zmieniam też wnętrze starego domu mojej mamy, co również pokazuję na blogu pod hasłem PROJEKT STARACHOWICE. W roku 2015 zaczęłam przygodę jako organizator mniejszych i większych warsztatów fotograficznych dla blogerów i zamierzam ją kontynuować. Obszerne relacje z nich także znajdziecie  u mnie na blogu pod tagiem BLOGGERS PHOTO MEETING. Fotografia – moja pierwsza miłość przez wiele lat prowadzenia tego bloga, była gdzieś obok. Od 2018 połączyłam wszystkie moje pasje i ich wszelkie efekty znajdziecie w jednym miejscu. Czyli tu, gdzie właśnie trafiliście. Fotografuję, stylizuję, szyję, odnawiam meble, remontuję, aranżuję wnętrza,  szkolę, organizuję spotkania, jestem księgową, mamą, żoną i córką i tej listy jeszcze nie zamykam (kolejność przypadkowa). Cieszę się, że do mnie zaglądacie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu tematy, które Was zainteresują i nie będziecie się ze mną nudzić.

Jeśli chcecie zapoznać się z moim dorobkiem fotograficznym zapraszam do PORTFOLIO oraz na bloga do wpisów  pod tagiem IPH

Izabela Perez Harriette

 

Izabela Perez Harriette coloresdemialma

MENU

Back

Udostępnij